Konkursu ofert na prowadzenie działalności w formie mobilnych punktów gastronomicznych w wybranych lokalizacjach przestrzeni miejskiej nad Wartą w Poznaniu

Prezydent Miasta Poznania ogłasza konkurs ofert na prowadzenie działalności mobilnych punktów gastronomicznych w wybranych lokalizacjach przestrzeni miejskiej w Poznaniu.

Termin i miejsce składania ofert:
Oferty należy składać w terminie do 19.04.2021 r. w siedzibie Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Poznania przy ul. Gronowej 20, w sali obsługi klienta na I piętrze, lub przesłać e-mailowo na adres gn@um.poznan.pl.

Szczegółowe informacje w zakresie składania ofert, wymaganych dokumentów oraz przebiegu konkursu znaleźć można w: Zarządzeniu nr 285/2021/P

Część jawna konkursu zostanie przeprowadzona w dniu 26.04.2021 r. o godz. 10:00. W związku z trwającą epidemią COVID-19 odbędzie się ona wirtualnie w formie wideokonferencji. Osoby, które biorą udział w konkursie i są zainteresowane udziałem w części jawnej prosimy o kontakt w celu przesłania odnośnika do spotkania.

Pomocne linki:
Ogłoszenie o konkursie, wykaz oraz wzór umowy
Wniosek do konkursu
Lokalizacje