[2 czerwca] II Koncert Muzyki Filmowej dla dzieci nad Wartą

ii-koncert-muzyki-filmowej-wydarzenie-baner-11-05

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Miasto Poznań przygotowało II Koncert Muzyki Filmowej nad Wartą dedykowany dzieciom. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 2 czerwca 2018 r. o godz. 17:00 na Cyplu Warty – przy Przystani miejskiej (most B. Chrobrego, ul. Estkowskiego).

Wystąpią dla Was CoOperate Orchestra w blisko 50-osobowym składzie pod batutą Adama Domurata z dwiema pięknymi solistkami – Hanią Stach oraz Zofią Miksą-Kurowską wspólnie wykonają kilkanaście znanych utworów muzycznych z bajek i filmów takich jak Król Lew, Pocahontas, Opowieści z Narnii, Piękna i Bestia, Kraina Lodu, Harry Potter, Gwiezdne Wojny i inne.

To będzie koncert magicznych, z pewnością niezapomnianych dziecięcych wrażeń!
Wstęp jest BEZPŁATNY!

W trakcie koncertu będzie można wesprzeć symbolicznie zbiórkę charytatywną dla małego Ziemka z Poznania, który w tym roku obchodzi 7 lat, a który jest klasyfikowany jako dziecko z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Więcej informacji wkrótce.
—————————————————-

CoOperate Orchestra w ciągu wielu lat swojej działalności gościła na licznych międzynarodowych festiwalach w Polsce i za granicą, koncertując z wieloma wybitnymi artystami i prezentowała swój dorobek muzyki filmowej na wielu niezwykłych wydarzeniach (m.in. Koncert z udziałem Disneya w 2016r., oraz kilkudziesięciu koncertach muzyki filmowej w całej Polsce).

Hania Stach jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ze specjalizacją – wokal. Jest to artystka obdarzona pięknym głosem o charakterystycznej barwie. Szerokiej publiczności znana jest jako uczestniczka 2 edycji idola. Od ponad 14 lat na scenie, wydala 2 solowe albumy „Hania Stach” oraz „ Moda”. Hania Występowała na Festiwalu Top Trendy w Sopocie, była również uczestniczka koncertu Premiery Festiwalu w Opolu, w którym została wyróżniona nagroda „Kryształowy Kamerton” przyznana przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorowi „ZAKR”. We wpółpracy z W.Disneyem wokalistka nagrała polskie wersje do piosenek z filmu High School Musical oraz Bambii 2.

Zofia Miksa-Kurowska ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w rodzinnym Giżycku oraz Szkołę Muzyczną II stopnia w Olsztynie. Następnie związała się z Akademią Muzyczną w Poznaniu, gdzie rozpoczyna ostatni rok studiów magisterskich na specjalizacji Rytmika. Studiując równocześnie Wokalistykę Jazzową na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej kształci się zarówno od strony klasycznej, jak i rozrywkowej.
—————————————————-
Organizatorem koncertu jest Miasto Poznań.
Partnerem koncertu jest Święty Wojciech Dom Medialny, Stowarzyszenie I Love Ziemek, Estrada Poznańska, Pimp My Bar, patronaty medialne objęli: WTK oraz epoznan.pl, Radio Poznań , Radio Afera, Radio Eska Poznań oraz Multikino.