[23 czerwca] Noc Kupały na Przystani Posnania

facebook

Wielkimi krokami zbliża się Noc Kupały, która przypada z 23 na 24 czerwca br. Tradycją tej nocy jest palenie ogniska, poszukiwanie kwiatu paproci oraz puszczanie wianków na wodę.
Wszystkie te atrakcje oraz wiele innych zapewnimy Wam w tą najkrótszą noc na terenie Przystani wśród nadwarciańskiej zieleni.
Zaczynamy od godziny:
18:00 innowacyjny trening funkcjonalny opracowany przez naszych ekspertów czyli Krzysztofa, Patryka i Adama. W rytm dynamicznej muzyki nasi trenerzy ze sceny poprowadzą niezmiernie energetyczny trening zapewniając spalenie przynajmniej 800 kcal.

18:00 Kasia Rowerzystka zabierze Was w niepowtarzalną przejażdżkę w poszukiwaniu kwiatu paproci w otoczeniu lampionów i świec. Jednocześnie zostanie przeprowadzony konkurs na najładniejszy wianek.

19:00 Taki dzień nie może odbyć się bez dobrej zabawy, a to oznacza że najbardziej energetyczną Zumbę poprowadzi Harry prosto ze sceny na świeżym powietrzy, wśród pięknych kwiatów jakie ostatnio zawitały na przystań.

20:00 Abad będzie kontynuował świetną zabawę i poprowadzi Reggeaton również ze sceny.
21:00 Miła niespodzianka, trening dla ciężarowców poprowadzą Kamil i Paweł.
24:00 Zamykamy siłownię i idziemy nad Wartę puszczać Wianki
Dla wszystkich klubowiczów Przystani Posnania – wstęp w ramach posiadanego karnetu. Posiadacze kart Multi Sport, OK System – wstęp w ramach kart.
Wstęp na imprezę mają wszyscy chętni i dla wszystkich pozostałych osób koszt udziału to jedynie 10 zł.
Ilość miejsc ograniczona zapisy na recepcji klubu tel. 61 877 05 85.

[informacje organizatora]